YIL SONU ETKİNLİĞİMİZ

 
FaceBook ta paylaş
Tarih : 17-7-2018 - 13:38

MUHTEŞEM YIL SONU GÖSTERİSİ

        Mersin Özel Safa Kelebek Anaokulu öğretmen ve öğrencilerince hazırlanan “YIL SONU GÖSTERİSİ” 10 Mayıs 2018 Perşembe günü saat:18.00 de  Mersin Yenişehir Anadolu İmam Hatip (Proje) Lisesi konferans salonunda yapıldı.

       Gösteriye velilerimizle birlikte bir çok seçkin davetli katıldı. Duygusal anların ve büyük bir heyecan ve coşkunun yaşandığı gösterimiz, tüm katılımcılar tarafından büyük bir beğeni topladı.

       Gösterimiz; aziz şehitlerimiz anısına saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Okul Müdürümüz Sayın Ömer ERDOĞDU’nun açılış konuşması ile başladı. Program; Gökkuşağı Sınıfı 5 Yaş gurubunun minik  öğrencilerinden Bilal GÜÇLÜ’nün Kur’an-ı Kerim tilaveti, ardından Talha KÖRKÜN’ün duası ile devam etti.

       Kur’an-Kerim okumaya geçen 11 öğrenci ile bu öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen okul öncesi öğretmeni Özcan KÜÇÜKBEY, Zelal UÇANKUŞ , Fatma EGE, Gül YEŞİL,  Ali ZALİM  ile İngilizce öğretmeni Tuğba BADEMCİ KAYDET adlı bayan öğretmenler ile katkıda bulunan Lütfiye HANÇER, Ayşegül ATAŞ, Emine ULUPINAR ,Nazlı OĞUZ ve Rıdvan YILMAZ  adlı öğretmen  ve personele  plaket,  madalya ve hediyeleri takdim edildi.

      5 yaş gurubu olan  Gökkuşağı sınıfınca sunulan; “Günlük Dualar” ile  “En Büyük Kim” ilahisi, Mevlana ve Sema ile Mehteran Takımı gösterisi kıyafetlerinin de güzelliğiyle büyük beğeni topladı.

     4 yaş gurubu miniklerimiz olan Kırmızı Kelebekler sınıfı öğrencilerinin “Zekat Vermeli İlahisi” ile her öğrencinin Kur’an-ı Kerim den ezberlemiş olduğu bir ayeti ve mealini okuması büyük bir mutluluğa neden oldu.

      Tüm erkek öğrencilerin giymiş oldukları “ASKER” kıyafetleri içindeki “Kahraman Mehmetçik” gösterisi, özellikle annelerin duygulu anlar yaşamalarına  neden oldu.

      Özel kostümleriyle tüm öğrencilerin hep birlikte İngilizce şarkı okumaları ve sunumda bulunmaları ayrı bir memnuniyete vesile oldu.

       Program; 5 yaş gurubu öğrencisi Zehra APAK tarafından ezbere 40 Hadisin okunması ile tüm öğrencilerin hep birlikte söylediği ve gözyaşları arasında izlenen “Koru Beni Anneciğim” gösterisi ile sona erdi.

       Uzun bir uğraşı, özveri  ve zahmetlerle hazırlanan, aynı zamanda tüm katılımcılar tarafından büyük bir beğeni toplayan program; duygusal anların ve büyük bir heyecanın yaşanmasına, gözyaşları arasında izlenmesine vesile oldu.  Emeği geçen tüm çalışanlar ile bu anlamlı gecede bizleri yalnız bırakmayan değerli velilerimiz ile değerli davetlilere teşekkürlerimi sunarım.

 

                                                                                                      Ömer ERDOĞDU

                                                                                                                         Okul Müdürü


Copyright © 2015 - MERSİN SAFA KELEBEK ANA OKULU | Tasarım ve Yazılım : Taha Medya

Scroll to Top